To jest stara wersja strony. Zapraszamy na nową wersję strony

oaza.plEFFATHA

Wkrótce

17 kwietnia 2012

Spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych

Spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych odbędzie się u O.O. Salezjanów przy Moście Grunwaldzkim 27 kwietnia br. po Mszy Świętej w intencji beatyfikacji ks. Franciszka Blachnickiego. Msza Św. o godz. 18.00.

więcej

15 kwietnia 2012

Spotkanie Diakonii Muzycznej

Zapraszamy bardzo serdecznie na spotkanie Diecezjalnej Diakonii Muzycznej, w sobotę 21 kwietnia na godzinę 10.30 pod "4". Planowany czas zakończenia: 12.15.

więcej

11 kwietnia 2012

Rodzice po prenatalnej stracie dziecka

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza wszystkich zainteresowanych, a nie związanych z diakonią życia na "WYJĄTKOWE" spotkanie na BARDZO WAŻNY temat.

więcej

10 kwietnia 2012

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji

Rekolekcje poprowadzi ks. dr Adam Wodarczyk - Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie, postulator procesu beatyfikacyjnego sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

więcej

4 kwietnia 2012

Zapisy na Szkołę Animatora

Można się już zapisywać na kolejną edycję Szkoły Animatora.

więcej

30 marca 2012

Triduum Paschalne - zestaw promocyjny

Triduum Paschalne Męki i Zmartwychwstania Pańskiego to szczyt całego roku liturgicznego. W przygotowaniu i przeżywaniu tego świętego czasu z pewnością pomoże zestaw promocyjny Triduum.

więcej

21 marca 2012

Oaza III stopnia w Rzymie - zostało 9 miejsc

Zostało jeszcze 9 miejsc na oazie III st. organizowanej przez archidiecezję wrocławską w Rzymie w I turnusie w terminie 30.06 - 16.07.2012 roku. Zapraszamy rodziny Domowego Kościoła oraz młodzież (ukończone 18 lat lub pod opieką rodziców). To już ostatni moment, aby się zapisać.

więcej


starsze>>>

PASJA dla życia

"PASSION for life" to przedstawienie, kilka scen wyjętych z życia - mojego i Twojego.

Organizatorzy chcą w ten sposób pokazać ważne dla nas wszystkich wartości (może także skłonić do refleksji?). W pierwszej kolejności chcą jednak, by przedstawienie było ciekawe - byś po prostu dobrze spędził ten czas.

PASSION for life jest odbiciem życia każdego człowieka. Nie jest to kolejna klasyczna i przewidywalna inscenizacja Męki Pańskiej, gdzie łezka w oku kręci się już od samego początku, a koniec jest dla widza znany. W tym wypadku nic nie jest takie oczywiste.

Przedstawienie łączy w sobie motywy pasyjne, takie jak modlitwę Jezusa w Ogrójcu i kuszenie przez siły nieczyste, ale także współczesny obraz społeczeństwa. Wbrew pozorom, droga krzyżowa, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa, a także pokonanie wszelkiego grzechu jest wciąż aktualne i bliskie życiu.

PASSION for life jest silnie oparte na narracji ruchowej. Elementy pantomimy i tańca są dopełnione poprzez muzykę, która przenika i niepokoi. Wielowątkowość oraz różnorodność postaci sprawia, że inscenizacja jest ciekawym zwierciadłem życia.

Publiczność zarówno wierząca, jak i niewierząca, będzie miała szanse odnaleźć w przedstawionym obrazie siebie.

Do wyboru są dwa terminy:

  • 24 marca 2012 r. (sobota) o godz. 18.30;
  • 25 marca 2012 r. (niedziela) o godz. 16.00. Aula Politechniki Wrocławskiej, budynek A1 - WSTĘP WOLNY!

    Więcej informacji na stronie: http://passionforlife.pl/

  • wroclaw.oaza.pl/stara

    ©olp 2001-2012 Diecezjalna Diakonia Komunikowania Społecznego Ruchu Światło-Życie we Wrocławiu