To jest stara wersja strony. Zapraszamy na nową wersję strony

oaza.plEFFATHA

Wkrótce

17 kwietnia 2012

Spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych

Spotkanie Diakonii Oaz Rekolekcyjnych odbędzie się u O.O. Salezjanów przy Moście Grunwaldzkim 27 kwietnia br. po Mszy Świętej w intencji beatyfikacji ks. Franciszka Blachnickiego. Msza Św. o godz. 18.00.

więcej

15 kwietnia 2012

Spotkanie Diakonii Muzycznej

Zapraszamy bardzo serdecznie na spotkanie Diecezjalnej Diakonii Muzycznej, w sobotę 21 kwietnia na godzinę 10.30 pod "4". Planowany czas zakończenia: 12.15.

więcej

11 kwietnia 2012

Rodzice po prenatalnej stracie dziecka

Diecezjalna Diakonia Życia zaprasza wszystkich zainteresowanych, a nie związanych z diakonią życia na "WYJĄTKOWE" spotkanie na BARDZO WAŻNY temat.

więcej

10 kwietnia 2012

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji

Rekolekcje poprowadzi ks. dr Adam Wodarczyk - Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie, postulator procesu beatyfikacyjnego sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

więcej

4 kwietnia 2012

Zapisy na Szkołę Animatora

Można się już zapisywać na kolejną edycję Szkoły Animatora.

więcej

30 marca 2012

Triduum Paschalne - zestaw promocyjny

Triduum Paschalne Męki i Zmartwychwstania Pańskiego to szczyt całego roku liturgicznego. W przygotowaniu i przeżywaniu tego świętego czasu z pewnością pomoże zestaw promocyjny Triduum.

więcej

21 marca 2012

Oaza III stopnia w Rzymie - zostało 9 miejsc

Zostało jeszcze 9 miejsc na oazie III st. organizowanej przez archidiecezję wrocławską w Rzymie w I turnusie w terminie 30.06 - 16.07.2012 roku. Zapraszamy rodziny Domowego Kościoła oraz młodzież (ukończone 18 lat lub pod opieką rodziców). To już ostatni moment, aby się zapisać.

więcej


starsze>>>

Obchody z okazji Dnia Świętości Życia

Pobierz plakat

24 marca 2011 r., kiedy to przeżywamy wigilię Dnia Świętości Życia (a zarazem Narodowy Dzień Życia), zapraszamy do wspólnej modlitwy z arcypasterzem J.E. Marianem Gołębiewskim w intencji życia poczętego. Eucharystia sprawowana będzie w kościele p.w. św. Karola Boromeusza przy ul. Kruczej 58.

W programie m.in. świadectwo małżeństwa, które poczęło dziecko przy użyciu wiedzy z naprotechnologii, oraz modlitwa-koncert "Jutrznia za nienarodzonych" autorstwa Pawła Bębenka w wykonaniu Wielkiego Chóru i Orkiestry proLIFE oraz Chóru "Vox Clemens" (związanymi z KSM).

Ważnym wydarzeniem tego wieczoru jest podjęcie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy Wasze wspólnoty do podjęcia tej modlitwy za konkretne wiadome Bogu dziecko.

www.wroclaw.oaza.pl/stara

©olp 2001- 2018 Diecezjalna Diakonia Komunikowania Społecznego Ruchu Światło-Życie we Wrocławiu